Jdi na obsah Jdi na menu
 


Z výcvikového víkendu v Chrudimi

5. 6. 2008

  Poslední květnové volné pracovní dny patřily „výcvikovému víkendu“ na cvičišti v ZKO Chrudim, kde nejenže bylo postaráno o výcvik pejsků, ale i o naše žaludky po celou dobu. Tímto bych také chtěla moc poděkovat i za zúčastněné členy pobočky, hlavním pořadatelům této akce,  ZKO Chrudim  a za přátelskou atmosféru po celý víkendový pobyt.

 

  Páteční pozdní odpoledne již bylo věnované nácviku obran. Přestože sluníčko k nám i k pejskům bylo nemilosrdné , rádi jsme na večer ještě shlédli video s metodickými radami a poseděli do ranních hodin s přáteli. Sobotní teplé ráno nás vyhnalo již kolem šesté hodiny na stopy . Po návratu před cviky poslušností na nás čekala připravená snídaně. Po obědě jsme odjeli k nedaleké Sečské přehradě . Psi se dostatečně vyřádili, ochladili a „napili“. Po návratu se cvičily obrany na dvou plochách dle vlastního výběru. Neděle začínala opět stopami, poslušností a obranami do samotného odjezdu. Figuranti se opravdu nenudili a za to jim patří „velké díky“ !!! Věřím, že všichni účastníci byli spokojeni a někteří obohaceni o další poznatky a rady.

Kahanová Darja

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekZa krásné fotky děkujeme Romče Čermákové a Lucce Zavoralové. Kompletní foto si můžete prohlédnout od Romči zde a od Lucky zde

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář