Jdi na obsah Jdi na menu
 


VV Doksy - Poslův Mlýn

2. 11. 2009
   Tentokrát jsme se sešli v krásném prostředí Máchova kraje v rekreačním středisku Poslův Mlýn. Rozlehlý areál tohoto střediska je situován na břehu Poselského rybníka v Doksech s nádherným výhledem na hrad Bezděz. Díky vstřícnosti manažerky rekreačního střediska jsme měli k dispozici samostatný oplocený objekt s teplýma pokojíčkama, klubovnou a se vším co k pohodlí patří . Plná penze byla samozřejmostí. Naši chlupáči nejenomže nikoho neobtěžovali, ale i si mohli spokojeně užívat na pokojích. Ke cvičení se nám nabízely dvě menší dostačující travnatá hřiště a terény na stopy na přilehlých pozemcích.
   Trošku jsme museli pro nemoc pozvaných figurantů na poslední chvíli improvizovat, avšak výměnu málo kdo postřehl a díky našemu pobočkovému figurantovi Honzovi a figurantovi Petrovi z pobočky RTW - Sport si pejsci zakousali dle libosti svých páníčků.  Kluci ještě jednou moc děkuji!
   Odpočinek pejsků jsme chtěli využít k výletu na hrad Bezděz. Bohužel stala se drobná chybička :-(. Jak jsme byli nasměrování paní z recepce, zahnout doleva za střediskem, tak jsme zahnuli, ale o kousek dál. Takže výsledek byl, že jsme se postupně vzdalovali od hradu. Původní vzdálenost byla 4,5 km, my jsme v tomto okamžiku byli 13 km :-))). Přesto, jak se večer ukázalo, síly neubyly a ještě večer jsme si zahráli vyřazující stolní tenis.
   Díky krásnému prostředí, vstřícnému podzimnímu počasí, bezvadné partě, šikovným figurantům a laskavé pohotovosti při fotografování Lucky Zavoralové a zde, které moc děkuji, nám poslední výcvikový víkend v tomto roce vyšel opět parádně. 

  Členům pobočky, kteří se nemohou zúčastnit tradičního setkání na Hájence SAMOTA, děkuji za odvedenou práci s pejsky v tomto roce a v tom následujícím... přeji hodně štěstíčka při zkouškách a výstavách!!!

                                                                               Kahanová Darja

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Doksy a fotky

(Lucka a Vombati, 8. 11. 2009 14:31)

Doplnila jsem druhou číst fotek, takže fotky na odkazech doplněných v článku Darji. I nám se v Doksech líbilo, děkujeme moc za zorganizování výcvikové akce!!

VV Doksy

(Pavlína, 6. 11. 2009 13:39)

Krásný víkend, moc jsem si to s holkama užila.
A ještě dotaz, nemáte někdo ještě nějaké foto, kde by byly i mé holky? Dík.

VV Doksy

(Zuzka a smečka, 4. 11. 2009 14:52)

Paráda jako vždy. Supr figuranti, prostředí a úžasně vytopené pokojíčky, kde jsme si lebedili my i pesani. Děkujeme. Už se moc těšíme na hájenku!!

VV Doksy

(Dáša a Lucka Bezdíčkovi, 3. 11. 2009 10:03)

VV se jako vždy vydařil báječně, bylo to super ostatně jako každá akce.Děkujeme moc organizátorům a figurantům.Už se moc těšíme na další :)