Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výcvikový víkend Poslův Mlýn Doksy

4. 10. 2010

   Ve dnech od 1.10. - 3.10.2010 proběhl výcvikový víkend již po druhé v krásném prostředí "Máchova kraje" v rekreačním středisku "Poslův Mlýn" Doksy. Nejenomže nám vyšlo parádní počasí, ale i servis tohoto střediska nás opět nezklamal a přispěl k celkové pohodě. Terény na stopy v samé blízkosti střediska čekaly jen na nás, teplé pokojíčky a plná penze. Co jiného si můžeme přát. Velkou poklonu a poděkování patří figurantům Petrovi Bečkovi a Martinovi Suchánkovi, kteří odvedli kus práce a ne nadarmo se říka " Ti by naučili štěkat i kozu"! Opravdu klobouk dolů, co se jim podařilo. O volný čas se postarala Míša Zubíková, která měla připravený turnaj ve stolním tenise. Ten se odehrával na venkovním stole. Vyhlášení vítězů proběhlo ve večerních hodinách v klubovně. Vítězem celého turnaje se stal František Jakeš, který byl odměněn vtipným diplomem (autor Míša).Obrazek

  Bezvadná parta lidí, velká spokojenost psovodů za svoje miláčky, kteří zase postoupili s výcvikem o krok do předu...Díky všem příznivým skutečnostem myslím, že to byl jeden z nejpovedenějších výcvikových víkendů.
 
Fotodokumentace  Dany Horychové a zde, za kterou moc děkujeme .
                                                                                           
                                  Kahanová Darja

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Bezva víkend

(Zuzka, Kiťa a čubiny, 5. 10. 2010 20:27)

Na jedničku objednaný počasí, šikovní a neůnavní figuranti, tepločký pokojíčky a supr parta.Přijeli jsme sice utahaný, ale plný elánu a chuti do další práce!Díky a ahoj ve Sloupu.

Díky

(Martina, 5. 10. 2010 8:46)

Děkuji všem zúčastněným, kteří pomohli s nácvikem bonitace, děkuji Petrovi za jeho pomoc a děkuji především Darje, za její nadšení a elán. Opět jsem prožila prima víkend, takže se moc těším na všechny zase ve Sloupu. Už s Cassinou:-)

Opět super víkend

(Dáša a Lucka, 4. 10. 2010 12:41)

Víkend opravdu super, počasí objednáno skvěle a celá organizace skvělá.Díky moc všem a velké díky Darje za bezva organizaci :)
Už se moc těšíme na další do Sloupu :)

výcvik i zábava

(Míša a Elwood, 4. 10. 2010 12:01)

Ahojky,
bezvadný víkend :) Já byla nadšená jako už dlouho ne. Někteří zasvěcení jistě potrdí, že já v neděli odjížděla s úplně jiným psem co si rád hraje, lehá si a pouštííí :)

Díky moc Darje za bezva organizaci, zábavu a dobré rady a figurantům za obrovskou pomoc s krocením malého Elwooda a všem ostatním za bezva víkend.

Suprovej víkend

(Ašáci, 4. 10. 2010 11:07)

Ahoj, víkend se fakt vydařil. Naši kotcoví psi si to parádně užili na měkoučkých postelích :-)
Velké díky figurantům.