Jdi na obsah Jdi na menu
 


Naše pobočka Bez hranic jednala o členské schůzi na svém jednání ve Cvikově.Navrhla a schválila několik bodů ,které se na této členské schůzi budou projednávat.viz zápis
Navrhli jsme také kandidáty do Předsednictva RKČR a věříme,že alespoň někteří z nich budou zvoleni.
Je nutné,abychom se schůze v co největším počtu zúčastnili a své kandidáty podpořili.
Dovolím si zde uvést pár mých úvah na adresu kandidátů.
Jeden z kandidátů (pan Šmejkal) z pobočky vystoupil.Je na každém členu pobočky,zda ho bude podporovat,či zda dá přednost dalším kandidátům.Do Předsednictva se volí 7 členů,našich kandidátů je 7 a jeden vystoupivší z pobočky.

Obrazek

1/kandidát pan Reizenthaler-zapálený majitel RTW,zkušený výcvikář,chovatel,kynolog s přirozenou autoritou.

Obrazek


2/kandidátka paní Mikesková-skromná,milá nekonfliktní žena,zkušená chovatelka,cvičitelka psů.Obětavý kynolog, s výborným rodinným zázemím.

Obrazek


3/kandidát pan Kottvald-začínající chovatel RTW,zapálený cvičitel.Zkušený muž,nekonfliktní ,podle mě je takový člověk v Předsednictvu žádoucí.

Obrazek


4/kandidátka paní Křížová-začínající chovatelka,zapálená cvičitelka RTW.Skromná,příjemná mladá žena.

Obrazek

5/kandidátka paní Kahanová-zkušená chovatelka,cvičitelka ,zástupce pobočky pro jednání s Předsednictvem.Puntičkářka vyžadující přesnost ve všem , i u sebe.


Obrazek


6/kandidátka paní Karbanová-mimořádně zkušená cvičitelka psů,rozhodčí pro výkon,chovatelka.Velmi skromná s výborným zázemím.

Obrazek


7/kandidát pan Karban-velmi zkušený cvičitel psů, s mnohaletou praxí nejen s RTW.Ochotný předávat své zkušenosti jiným.

V krátkosti jsem uvedla své postřehy ke kandidátům a věřím,že budou mít velkou podporu a naše pobočka bude mít zastoupení i v Předsednictvu RKČR.
Alena Buriánková