Jdi na obsah Jdi na menu
 


   Touto cestou bych chtěla moc poděkovat všem členům pobočky , kteří na úkor své dovolené či volného času pomáhali od samotného počátku příprav MS RTW 2009 až do konce. Členům, kteří pracovali na plné obrátky. Členům, kteří od šesté hodiny ranní do pozdních večerních hodin po čtyři dny byli k dispozici na stadionu. Členům, kteří díky zápřahu snad, možná, viděli pouze tři - čtyři závodníky z celého mistrovství a přesto neztráceli dobrou náladu.
Za to jim bylo odměnou, překrásné umístění našich závodníků, kterým ještě jednou moc GRATULUJEME !!! a upřímná spokojenost všech účastníků mistrovství světa.
   Děkuji Honzovi Hlinákovi za profesionální moderování. Dáše Bezdíčkové, která se starala po celé dny o stravování pořadatelů, jak na stadionu, tak na stopách, tak i na parkovišti. Lucce Bezdíčkové za zdravotní pomoc a pomoc u pokladny na stadion. Věrce Karáskové a Martině Vospálkové za pohotovost při tlumočení. Martině a jejímu manželovi za zapůjčení doprovodného vozu na stopy. Pavlovi Karbanovi a Petru Bakešovi za dopravu materiálu. Honzovi Kunclovi a jeho Míše za čas u stánku s tričky MS RTW 09. Janě Kozelské a Zuzaně Penglové, které se chopily hadru a koštěte,  přestože přijely jako divačky. Panu Novotnému, který přijel také jako divák a přesto pomohl, kde bylo potřeba, hlavně při hlídání stadionu přes noc. Neposledně Evičce Zichové od Honzy Hlináka, která měla na starost pokladnu a která mi byla s Věrkou Karáskovou  po celou dobu mistrovství nepostradatelnou kolegyní v kanceláři. Děkuji všem, kteři pomáhali při závěrečném nekonečném úklidu stadionu až do pozdních hodin.

Obrazek

            


Obrazek

                                                          
             Nepostradatelná Dáša Bezdíčková :-)))
                   
                                       VELKÉ DÍKY VÁM VŠEM !!!

                                                 Kahanová Darja       
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář